3 in stock (can be backordered)

CLASSIC-женски патики

Author:
Druid Wensleydale

1.500,00 ден

3 in stock (can be backordered)

Description

Дамски класични патики со спортски дизајн погодни за секојдневниот живот. Исклучително стилски и удобни.Со цврстиот релјефен ѓон обезбедуваат добро држење. Имаат низок профил за поголема слобода на движење, погодни за секој вкус и стил.

 

Additional information

БРОЈ/ВЕЛИЧИНА

35, 36, 37, 39, 40

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “CLASSIC-женски патики”

Your email address will not be published. Required fields are marked *